•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 1086
    کد: 26166
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۳/۲۱

    برگزاری مسابقات برنامه نویسی در نمایشگاه السیت 92

    سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در حاشیه ششمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و شهرالکترونیک " السیت" مسابقات برنامه نویسی را برگزار خواهد کرد.
    برگزاری مسابقات برنامه نویسی در نمایشگاه السیت 92

    به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد " مهران حاتمی نژاد " دبیرالسیت ضمن اعلام این مطلب گفت : نمایشگاه فناوری اطلاعات و شهرالکترونیک همه ساله توسط این سازمان برگزار شده و مهرماه امسال نیز ششمین دوره این نمایشگاه با یاری خداوند متعال برگزار خواهد شد و با توجه به اینکه یکی از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه فرهنگ¬سازی و آشنایی شهروندان با آخرین فناوریها و سرویس¬های شهر هوشمند می¬باشد، دبیرخانه السیت در نظر دارد با همکاری فرهنگسرای فناوری و رسانه نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی و مسابقات برنامه‌نویسی در حاشیه این نمایشگاه اقدام نماید.
    دبیر ششمین نمایشگاه السیت همچنین افزود : تشکیل این سری از دوره های آموزش برنامه نویسی از ابتدای تابستان سال جاری در فرهنگسرای فناوری و رسانه آغاز خواهد شد و شرکت کنندگان در این دوره¬ها در زمان برگزاری نمایشگاه یعنی 18 لغایت 21 مهرماه در مسابقات شرکت خواهند نمود و به برندگان به رسم یادبود جوایز نفیسی به عنوان یادمان السیت 92 اهداء خواهد شد.
    حاتمی نژاد ادامه داد : شرکت در این دوره ها برای دانش آموزان رشته کامپیوتر و دانشجویان رایگان بوده و در پایان هر دوره هم به شرکت کنندگان گواهی حضور در این دوره های آموزشی اعطاء خواهد شد.
    این مقام مسئول در پایان افزود : امیدواریم فرصت ایجاد شده در ششمین نمایشگاه السیت 92 به ارتقاء سطح فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات در این کلانشهر منجر گردد.ضمناً اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه ثبت¬نام و زمان و مکان برگزاری دوره¬ها در پایان خردادماه در وب¬سایت این نمایشگاه با آدرس elecitfair.ir قابل مشاهده خواهد بود.
    گفتنی است ششمین دوره نمایشگاه السیت با شعار "پیش به سوی شهر هوشمند" از 18 لغایت 21 مهرماه توسط شهرداری مشهد در محل نمایشگاه بین¬المللی برگزار خواهد شد.

    تعداد بازدید: 1086
    ارزیابی
    امتیاز کسب شده در ارزیابی:
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر