•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 1004
    کد: 26364
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۳/۲۶

    اولین جشنواره دانش آموزی ایده پردازان شهرفردا همزمان با الیست 92 برگزار می شود

    دبیرششمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و شهرالکترونیک "السیت " از برگزاری اولین جشنواره دانش آموزی ایده پردازان شهرفردا همزمان با برگزاری نمایشگاه السیت در مهرماه جاری خبر داد.
    اولین جشنواره دانش آموزی ایده پردازان شهرفردا همزمان با الیست 92 برگزار می شود

    به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد "مهران حاتمی نژاد" گفت: این جشنواره با حمایت اداره پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان خراسان رضوی، گروه مشاوران جوان،اداره کل آموزش وپرورش خراسان رضوی و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد و با هدف جلب مشارکت دانش آموزان نخبه، ایجاد فضایی علمی و تخصصی با موضوع فناوری اطلاعات و ارایه تجربیات علمی و با موضوعات و محورهایی کاملا مشخص و برنامه ریزی شده و از 19 الی 21 مهرماه امسال و در محل برگزاری نمایشگاه الیست برگزار خواهد شد .
    وی ادامه داد: این جشنواره با موضوعات و محورهایی شامل: زندگی هوشمند، اقتصاد هوشمند، آموزش شهروندی، محیط زیست هوشمند، کاربرد ابزارهای هوشمند در ارتقای سلامت، حمل و نقل هوشمند در جهت کاهش ترافیک و با حضور دانش آموزان و دانش پژوهان جوان خراسان رضویفعالیت خود را مدتی است آغاز کرده است که در این زمینه مقالات و ایده های خلاقانه و نو از طریق سایت این جشنواره به آدرس www.FCIF.IR دریافت می شود.
    دبیرششمین نمایشگاه السیت همچنین اظهارداشت: آخرین مهلت ارسال مقالات به این جشنواره هفته اول شهریور ماه 92 و نتایج داوری مقدماتی آن نیز هفته آخر شهریور ماه جاری اعلام خواهد شد.
    گفتنی است: ششمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و شهرالکترونیک موسوم به السیت در مهرماه جاری و در سطحی ملی و فراملی برگزار خواهد شد .
     

    تعداد بازدید: 1004
    ارزیابی
    امتیاز کسب شده در ارزیابی:
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر